Kontakt a spolupráce

marker

Kontakt

info@gumideck.cz
call

Obchodní oddělení

obchod@gumideck.cz
+420 604 701 359
hour

Hotline

Po - Pi 7.00 - 20.00
Sobota 7.00 - 14.00

Sklad / doprava: Po - Pi 7.00 - 16.00
Obch. oddelenie: Po - Pi 7.00 - 16.00

O společnosti

Terasa GUMI se vyrábí v zařízení IDEATEK. Tam se také zrodila myšlenka snadno sestavitelný terasy z přírodního dřeva, která se dokonale hodí na balkóny, zahradní terasy a hydroizolace. Společnost v současnosti dodává podlahy individuálním a velkoobchodním zákazníkům po celém území Evropy, neustále zvyšuje sortiment a modernizuje výrobní technologie. Nejnovější produkt: Terasa GUMI je výsledkem mnohaletých zkušeností s výrobou tepelně upraveného dřeva a výzkumem možnosti jeho použití v nejtěžších podmínkách. Jsme přesvědčeni, že kvalita a preciznost zpracování spolu s univerzálností GUMI Decking Vám přinese co největší radost z jeho používání. Všechna autorská a patentová práva týkající se systému GUMI jsou vlastnictvím společnosti.
layout styles

O systému GUMI

Terasový systém GUMI byl vyvinut ve spolupráci se zkušenými odborníky z mnoha oblastí: chemie, materiálová věda, dřevařská technika, IT, a také optimalizace výroby. Díky tomu bylo možné vytvořit inovativní montážní systém pro tradiční terasové desky - k dispozici pro každého.

GUMI je jediným řešením svého druhu na trhu: masivní přírodní dřevo s tloušťkou 21 mm, které nepotřebuje trvalou instalaci na povrch a volitelně může být namontováno kýmkoli.

Poskytujeme vám hotový a promyšlený produkt, který díky modulární konstrukci desek umožní vytvořit kreativní změnu vzhledu vaší terasy nebo balkonu. Vzor podlahy a její uspořádání je na vás a vaší tvořivosti. Vytvořte si terasu přesně podle svých představ. Pevně věříme, že komfort používání a možnosti nabízené systémem GUMI si velmi rychle získá vaši důvěru a nadšení.